Köpekli tatil için en ideal mama hangisi?

Köpekli tatilde kafamızı en çok meşgul eden konulardan biri de beslenme. Hem beslenme rutinini bozmak istemediğimiz hem de tatilde bile olsak sağlıklı beslenmesine devam etmek istediğimiz için bizim açımızdan en iyisi mamasını yanımızda götürmek. Bu da kurutulmuş taze mamayı bizim için en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. Nedenlerine gelince, hemen sıralayalım.

Yanımızda taşımak için en hafif mama

Kurutulmuş taze mama NeoBarf, o kadar yüksek besin değerine sahiptir ki öğün başına ağırlığı diğer tüm mama seçeneklerine göre çok daha hafiftir. Bir günde yemesi gereken mama gramajı azalınca, köpekli tatilde yanınıza almanız gereken mama da bizim için sorun olmaktan çıkar.

Aşağıdaki tabloyu, rahatça karşılaştırma yapabilmeniz için hazırladık:

Çiğ besleyenler için en iyi alternatif

Tatile giderken yanımızda dondurucu götürmemiz elbette mümkün değil. NeoBarf, tıpkı kuru mama gibi, soğutucu alana ihtiyaç duymadığından, her an kullanıma hazır. Ayrıca köpeğimizi tam olarak gerektiği beslemeye devam edebilmenin verdiği iç rahatlığı da cabası.

Ödül maması olarak da kullanabiliriz

Köpekli tatilde yeni yerler keşfeder, rutininiz dışında hareket ederken köpeğimiz biraz daha cesaretlendirilmeye ve ödüllendirilmeye ihtiyaç duyabilir. %100 doğal et ve sebze meyveden oluştuğu için, NeoBarf’ı ödül maması olarak kullanırken içimiz rahat şekilde miktarı artırabiliriz. Onu yeni yerler, kokular, insanlar ve köpeklerle bir araya gelirken cesaretlendirebiliriz.