NeoBarf’ı Nasıl Saklamalıyım?

Hiçbir koruyucu ya da katkı içermeyen, %100 doğal içerikten üretilen NeoBarf mamaları, taze tüketebilmeniz için size 100 ve 500 gramlık küçük paketler halinde sunuyoruz. Tüm nem ve bakterilerden arındırma işlemi havayla kurutma yoluyla yapıldığı için, havayla mümkün olduğunca az temas etmesi önemli.

Bu nedenle NeoBarf mamalarınızı:

  • Paketlerinde muhafaza etmelisiniz.
  • Saklama kaplarına aktarmamalısınız.
  • Güneş almayan, serin ve kuru bir yerde tutmalısınız.

Danışman veterinerimiz Dr. Timurhan Taştutar’ın geliştirilmiş formülüyle NeoBarf’ta %86 taze hayvansal içerik (%40 biftek, %40 yürek, karaciğer, akciğer, %6 kemik) ve %14 sebze meyve (elma, hindistancevizi, maydanoz, kabak çekirdeği, brokoli, havuç, kuşburnu, spirulina yosunu) bulunuyor. Bu içerik bozulma ve zararlı bakterilere karşı sadece düşük ısıda nazikçe kurutuluyor. Hiçbir katkı ya da koruma maddesi içermiyor. Bu nedenle, paketinizi açıp mamanızı aldıktan sonra paketin içinde mümkün olduğunca hava bırakmadan ağzını sıkıca kapamalı, başka bir kaba aktarmamalısınız.

Tavuklu NeoBarf taze içerik karışımı kurutulmaya hazırlanıyor.

Mamanızı açtıktan sonra 1 haftayı aşan bir süre boyunca kullanmayacaksanız, ağzı kapalı şekilde buzdolabında saklayabilirsiniz.