Hakkımızda

havhav-mama

Eğlenceye doyduk, şimdi sıra mamada!

Tam 5 yıldır köpekleri sürpriz eğlence kutumuz HavHav'la mutlu ediyoruz. Şimdi sıra onları beslenirken de mutlu etmekte…

Neden?
Zaten bir dünya mama seçeneği var!

Çünkü içlerinde bizim köpeklerimizi beslerken hem içimize tam anlamıyla sinecek hem de hayatımızı kolaylaştıracak bir mama yok. Onları 200 derecelere çıkan ısılarda bütün besin değeri yok olana kadar pişirilmiş bir mamayla beslemek istemiyoruz. Ama evde pişirme/kurutma için gereken vakte ya da çiğ besleme için gereken geniş dondurucu alanlarına da sahip değiliz.
Bu yüzden, yeni nesil barf mama için ekipçe kolları sıvadık. Uzun bir araştırma ve geliştirme süreci sonunda, üreticimizle birlikte köpeklerin başını döndürecek, hem içinde onlar için yararlı olmayan tek bir şey barındırmayan, hem sindirim sistemlerine bayram ettiren, hem de kullanımı/saklaması kolay bir mamaya ulaştık.

havhav-mama

FEDIAF standartlarını aşan bir mama…

Defalarca gıda analizine gönderip çapraz kontrol yaptıktan ve FEDIAF standartlarını da aşan bir mama yakaladıktan sonra önce kendi köpeklerimizle denemeye başladık. Aylardır Neobarf ile beslenen köpeklerimizin tüy ve dışkı sağlıklarını kendimiz gözlemleme fırsatı bulduk. Yeni mamaya geçiş aşamasında eski mamasına karıştırdığımız Neobarfları aradan ayıklayıp yedikten sonra kalan mamayı burunlarıyla ittirmelerini gülerek izledik.

Anka, Waffle, Pako, Çapkın, Poyka, Karabaş, Çete, Vida, Bobo ve Dolly’e, öncelikle hayatımızda oldukları için, sonra da Neobarf’ın araştırma geliştirme sürecinde bize verdikleri iştahlı destekler için binlerce kez teşekkür ederiz. Siz olmasanız, Neobarf da olmazdı çocuklar, iyi ki varsınız!